| Densia03 a întrebat:

Cum se citește indexul? Nu am contor vechi însă spune ca nu este corect, va rog sa ma ajutați sa pot trimite indexul arata asa 53310, 0 care este indexul normal cum se firește corect?

Răspuns Câştigător
| 19flo79 a răspuns:

In mod normal se citesc cifrele din fata virgulei si la fel se si transmite. In cazul tau, 53310

| Densia03 explică (pentru 19flo79):

Mulțumesc frumos exact cum ai spus tu asa a fost. Și când ma gândesc ca cât m-am chinuit. Mersi mult

| 19flo79 a răspuns (pentru Densia03):

Ma bucur ca ai rezolvat.

Uneori, lucrurile simple is mai complicate decat cele complicate...

laughing laughing

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Toate cifrele din fata, pana in virgula.
Probabil celelalte sunt incadrate cu o culoare... rosu probabil, acelea nu se citesc.