| Biancaloveya a întrebat:

Cum se conecteaza chat_ul pe facebook? Si de ce nu merge sa comentez la poze?

Răspuns Câştigător
| Kitty_2619 a răspuns:

Buna, Byby! Da, te pot ajuta eu cu aceasta intrebare! big hug
Sa stii ca la fel am patit si eu...
Deci tu ti-ai facut cont pe Facebook nu?
Si nu merge sa lasi comentarii si sa activezi chat-ul,
deoarece nu ai confirmat emailul de intrare in Facebook,
adica cand ti-ai facut cont pe Facebook trebuia sa primesti
pe adresa de email respectiva un email sa iti activeti Facebook-ul.
Daca nu ai primit acest email nu ai cum sa vb sau sa faci ceva pe Fb...
Si te sfatuiesc sa iti faci o noua adresa de email si sa iti faci un nou Facebook pe acea adresa si o sa primestiatuncia un email
de confirmare la id-ul respectiv... si acolo o sa te descurci cu siguranta sa iti activezi contul de Facebook. :X
Sper ca ti-am fost de ajutor Scumpa! :X
Mai putem vb si pe mess in caz daca mai vrei sa te ajut
cu ceva... putem deveni prietene buune!batting eyelashes
Id meu : Just_Kitty1997. Dami add! :X
fundita?batting eyelashes