| Andra_8863 a întrebat:

Cum se deblocheaza un site de pe google chrome, mozila firefox sau internet explorer? URGENT!

Răspuns Câştigător
| colouryourownworld a răspuns:

Bleah bleah bleah! intri in:start>settings>control panel>internet options>security>restricted sites>click pe site, si remove

5 răspunsuri:
| Andra_8863 explică:

Auzi daca nu te simti bine pleaca de pe site! Nu intelegi ca ma simt jignita de unul mai mic ca mine? A si mai e ceva daca esti asa laudaros pleaca de pe contul ala si da-il altcuiva care il merita mai piticot asa ca dispari (jet!).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defineste-mi "deblocheaza".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am citit si mesajul privat, draguta, dar trebuie sa dai mai multe detalii: sistem de operare, programe instalate/folosite, cate conturi sunt facute si folosite in Windows, ce tipuri de conturi, ce browsere anume, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spui sau nu, mai, creatura neinteleasa? La trantit Stupizi te pricepi! Da-mi naibii mai multe detalii sau gaseste-ti alt site, la care sa-ti raspunda vreo mama Omida, care ghiceste exact ce vrei sa faci!
Cred ca frate-tau a stiut el ceva cand ti-a restrictionat anumite site-uri! Foarte bine a facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, ca a trecut de mult timp ora de culcare...la pat cu tine!