| Skylerx a întrebat:

Cum se fac pe ourworld flow mai repede?

5 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Pai, poti sa incepi s dansezi, bagi condul test-mode 42, dai enter si dupa aia scrii cryptoiologist,
du-te la splatterbox, acolo mie imi creste repede...

| DrummerDreams a răspuns:

Trebuie sa scrii acolo unde vb test-mode42 si dupa aia scrii cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ati face flow mai repede scrie test-mode 42

| ossssop a răspuns:

Pai....foarte usor.Ori faci cu chit-uri, adica: test-mode 42 si apoi cryptobiologist.Sau joci multe jocuri, poate mai faci niste miscari de dans, expresii.Mai poti face flow vb. cu cineva pe chat-ul OW(OurWorld).
Facand misiuni, mai primesti flow...Si cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat.winking

| oxana17 a răspuns:

Joaca cat mai multe jocuri.