| HappyPills a întrebat:

Cum se gastiga la Super Bingo Metropolis premiul de 100 de lei?

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Www.superbingo.ro ai regulamentul acolo, dar pentru 100 ron trebuie sa faci linie, sa ai cele 5 nr pe o linie verticala, dar din cele care sunt extrase pentru jocul de linie, pentru ca se extrag apoi cele pentru jocul de bingo, e mai complicat...intra pe site, ca explica mai bine decat mine:)

4 răspunsuri:
| fsorin96 a răspuns:

Iti cumperi un top si din topul ala e imposibil sa nu te sune.atunci aleci un numar sau un fruct si castigi.Pacat ca topul e cam scump.Sa nu uiti de mine atunci cand vei castigalaughing glumeam.Succes

| HappyPills explică:

Te iert
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sigur nusad, n`am bilet!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face ca eu tot timpu` citesc numa` aproasta intrebarile?! Am inteles "cine castiga..." doamnee doamneee! rolling eyes laughing ma ierti?!big grin