| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate ca Facebook-ul sa fie cea mai populara aplicatie si totusi sa aiba 2 stele si ceva pe Magazin Play?

De ce oamenii inca folosesc aplicatia daca sunt atat de nemultumiti de ea?

2 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Mie nu mi-a placut niciodata Facebook-ul pentru ca nu am intimitate, DA. Si nu e treaba la alti ce fac eu si unde merg eu si cu cine vorbesc eu, DA.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Din obișnuință.Și la fel cum e și cu TPU provoacă dependență laughing