| nicoletaferaru a întrebat:

Cum se poate cumpara bilete on line pentru bingo metropolis?

14 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Intra pe acest site, fa-ti cont si cumpara : http://www.superbingo.ro/#/cartoane_online/

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde dau sa cumpar bilete onlain

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai cumparat bilete on-live, iar acum nu stiu ce sa fac imi cunoaste i-mai dar nu ma lasa. Ce ar trebui sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu findca incerc de 2 saptamini si mi dau e mail gresit. nu stiu de unde imi cunosc ei mai bine decit mine acesta.sint foarte neseriosi nu merita sa cumperi fac numai blaturi asa a fost si va fi la noi AM INCERCAT DIN NOU, CULMEA NICI NU TRBUIE SA SCRIU TOT CA STIU E MAIL UL DAR NU L ACCEPTA DE CE?

Alte răspunsuri
| costobica a răspuns:

Cum ma loghezi la bingo?

| lsurubaru a răspuns:

Nu se stie
si eu incerc

| vasiles a răspuns:

Sunteti o emisiune misto si esti si forte faina