| Forevăr a întrebat:

Cum se reuseste sa se fure o pagina de Facebook?

6 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Nu se poate intampla asa ceva! Facebook este un site bine securizat si pus la punct. Stai linistit nu o sa ti se intample nimic cu pagina ta de Facebook!
O zi buna sa ai!

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Nu ai altceva de lucru?
Fă-ti si tu o pagina!

| Forevăr explică (pentru Michiiiiiiiiii):

Am pagina, draga. Am intrebat doar, pentru ca unele au spus ca altele le-au furat pagina.

| Michiiiiiiiiii a răspuns (pentru Forevăr):

Nu am stiut, am crezut ca esti una dintre persoanele care fura paginile fetelor.
In cazul acesta, stai linistita, nu se poate lua pagina.

| mirelle a răspuns:

"Michiiiiiiiiii "Dacă nu se poate mie cum mi s-a furat pagina cu 8.000 de Like.uri; o3!thinking

| giorgi9 a răspuns:

Pai sa-ti spun: Rogi sa te puna admin/a cand te-a pus stergi toti admini si ramai doar tu laughing Eu n-am incercat ca nu e corect dar pr mele au incercat si le-a reusithappy Funda?