| Gheorghe_Felicia_1970 a întrebat:

Cum se scrie un mesaj privat in Instagram? Multumesc!

10 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Te duci pe profilul unei persoane si apare acolo sus lângă poza de profil "mesaj" sau ceva de genul laughing dar trebuie sa ii fi dat follow

| Gheorghe_Felicia_1970 explică (pentru FaraNumePls):

Multumesc! Mie imi lipsea aplicatia Instagram.Acum pot sa scriu mesaje.

| Gheorghe_Felicia_1970 explică:

Am dat follow, dar butonul de mesaj nu apare.

| FaraNumePls a răspuns (pentru Gheorghe_Felicia_1970):

De pe ce esti conectată? Daca esti pe telefon atunci trebuie sa ai aplicația.

| Gheorghe_Felicia_1970 explică (pentru FaraNumePls):

Buna dimineata! Nu stiu daca am raspuns, asa ca o mai fac o data.Ce aplicatie? Nu cred ca o am.Cum o gasesc? Ma conectez de pe tableta Asus. Multumesc!

| Gheorghe_Felicia_1970 explică (pentru FaraNumePls):

Am depistat cum se scriu mesajele pe Instagram.Trebuia sa instalez o aplicatie.Multumesc de ajutor!

| Gheorghe_Felicia_1970 explică:

Ma conectez de pe tableta Asus.Multumesc!

| floresdemayo a răspuns (pentru Gheorghe_Felicia_1970):

Trebuie să folosești mobilul dacă vrei să trimiți sau să citești mesajele primite pe Instagram.
Ar fi posibil și de pe laptop/tabletă/PC, însă trebuie să descarci un program, o extensie, altfel NU se poate!
Ex. https://www.youtube.com/watch?v=yhrx_y86vD8 (vezi și alte video-uri pe coloana din dreapta)
http://cautasiafla.blogspot.ro/......l-tau.html

| Gheorghe_Felicia_1970 explică:

Multumesc! Am citit in dimineata asta informatii despre tableta si m-am documentat un pic.Dar acum nu gasesc butonul 'Biblioteca' in partea de jos a ecranului.Acest buton este cheia tuturor problemelor.

| Gheorghe_Felicia_1970 explică:

Buna seara! Am depistat cum sa scriu mesaje.Trebuia sa am instalata o aplicatie de Instagram.