| MaryMaria333 a întrebat:

Cum se spune mai literar la acea categorie de oameni nesiguri care acum spun una, acum spun alta?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fete care sunt din Reșița și îmbrăcate în haine de doliu, ai stima scăzută, nu ai încredere în tine ca ai luat o decizie bună, mereu regreți ceea ce ai făcut, anexitate și depresie

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Câți psihiatri avem aici pe TPU, ei știu și diagnosticul, îți Day și tratament dacă trebuie

| MaryMaria333 explică (pentru RAY):

Las ca la voi în zonă îs numai zâne d'ale bune îmbrăcate în curcubeu.

Nu zi asta wtf. În ce secol trăim? Mai lăsați in canal teoriile astea retardate de 0 bani! Și ce legătură are culoarea hainelor cu încrederea și bla bla bla? Tu ce crezi, ca aia internați de la casa de nebuni nu se imbraca în roz? Ceea ce spui acolo nu are sens frate. Și trist ca judeci un om după aparențe. Fiecare ii liber sa poarte ce ii place și punct.

| RAY a răspuns (pentru MaryMaria333):

Era o conversație

| Dismally a răspuns:

Răzgândaci le spun eu big grin

| oglindasultanului a răspuns:

Nehotarat, indecis.

| StrongHeart a răspuns:

Bipolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instabili emoțional, imprevizibili, duali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haotici,instabili psihic, emoțional, pot fi și boli mintale grave, nu putem da un răspuns final

| Momentan a răspuns:

Duplicitară, instabilă.
Nu este bipolară.