| Blaj_Horia_1966 a întrebat:

Cum sterg contacte -prieteni-din messenger?!

2 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Hmmm pai fa'ti alt cont si sterge'l pe ala vechi. Sau dezinstaleaza aplicatia sa nu mai vezi.

| Reghqen a răspuns:

Acolo pe messenger lângă nume ar trebui să fie "..." acele trei puncte sau ceva ce îți arată o listă cu câteva opțiuni, apeși pe "Șterge conversația", dar așa o să ștergi doar conversația cu aceea persoană, pentru a șterge prieteni trebuie să te duci pe profilul la aceea persoană și să apeși pe "Elimină din lista de prieteni" sau "Șterge prieten" nu mai știu exact cum mai era.
Dacă nu, șterge contul tău actual de Facebook și fă-ți altul, apoi adaugă la prieteni pe cine vrei, de data asta alege-i bine.