| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg contul de Instagram al unei persoane care are un username pe care il vreau eu? Are 0 urmaritori, nu urmareste pe nimeni si nici macar nu are poze, cred ca acel cont a fost facut din greseala si mai apoi a uitat parola... deci, cum pot sterge acel cont pentru a putea sa folosesc eu acel user name?

4 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

Nu ai nicio șansă să obții acel username, sunt în aceeași situație și e imposibil, am luat legătura chiar și cu cei de la Instagram și degeaba.

| mayaxhh a răspuns:

Incearca sa raportezi contul

| alex635 a răspuns:

Chiar crezi ca cineva sterge conturi ca vrei tu numele? Pai nu.

| anonim_4396 explică (pentru alex635):

Nu a postat nimic niciodata si nu are urmaritori, nici nu urmareste pe nimeni... nu mi se pare ok sa se ia toate username urile asa ampulea fara folos. macar daca facea ceva util cu acel cont