| Syde a întrebat:

Cum sterg conversatile vorbite pe mess?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Hei!
Dai la Messenger, selectezi Preferences, apoi Conversation History si bifezi casuta aII-a.
Dupa ce iesi de pe mess si intrii iar, conversatiile vor fi sterse.
Baftabatting eyelashes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te duci la Messenger-Preferences-Conversation History-View Conversation History. După dai pe fiecare conversaţie şi apeşi pe ultima pictogramă din bara aceasta:
http://imgur.com/pPrhi
Dar trebuie la fiecare. Şi după, dacă vrei să nu ţi le mai salveze, bifezi a doua căsuţă, cum a zis Cher.
Baftă!

| metalland a răspuns:

Sa le stergi, nu poti. Dar poti dezactiva optiunea, si nu vei mai pastra arhivele. preferences~>conversation history ~> do not keep a history of my conversations, apoi dai ok.

O zi minunata! Good luck!