| Anddreeaaada11 a întrebat:

Cum sterg toate arhivele de la mess 11.5? Sa dau >>MessengerPeferencesConversation History si sa bifez ' do not keep my history conversation ' stiu si eu. dar spre exemplu daca intra cineva pe id`ul meu si bifeaza cealalta casuta ' keep a history of my conversation' ele apar din nou. Eu vreau de fapt sa le sterg de tot. Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Draga Andreea, dupa ce iesi de pe mes,inainte de a te deloga, intra la cele scrise mai sus, dar mai este o sectiune, view conversations history, dai clik pe el, si apoi delete all conversations, si le stergi definitiv, poti verifica daca a mai ramas ceva, si cand te loghezi din nou, verifica si tu cum e bifat acolo intai, bifeaza sa nu inregistreze, si apoi converseaza.

| Adinuush a răspuns (pentru stejara2):

Dragă vampirule happy şi unde spui tu că scrie delete all conversations? că mie nu îmi arată decât tot istoricul şi cei cu care am vorbit happy Please răspuns urgentoo. happy!

| stejara2 a răspuns (pentru Adinuush):

Ce mess ai? depinde si de mes