| BeLLLLLa a întrebat:

Cum sterg toate mesajele de pe facebook?am prea multe si vreau sa scap de eletongue

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa stergi mesajele->logheaza-te pe Facebook-> intra la mesaje, selectezi un mesaj, click pe-> "actiuni" si apoi click pe -> "stergere mesaj" si apoi selectezi->"sterge conversatia"
Asa trebuie sa faci cu fiecare mesaj in parte, pana le stergi pe toate.
Succes!

4 răspunsuri:
| esco a răspuns:

De ce ai vrea sa stergi mesajele de pe facebook?

| BeLLLLLa explică (pentru esco):

Findca aveam prea multe dar le-am sters

| esco a răspuns (pentru BeLLLLLa):

Ma bucur pentru tine happy

| BeLLLLLa explică:

Asta stiam si eu dar ma gandeam ca merg dintr-o data sa le sterg mersi oricum