| fluture156 a întrebat:

Cum sterg un cont de pe Voyo?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, na-i de ce să-l ştergi eu când nu mai am nevoie de un lucru îl las la locul lui, şi peste o vreme îndelungată o să apelez din nou la el, faci cum doreşti eu încă îl mai am...

| fluture156 explică (pentru Brâncuşi):

Stiu ce vrei sa zici dar sunt si unele site-uri care fura informatii despre tine si de asta imi e frica. :*

| Brâncuşi a răspuns (pentru fluture156):

Sunt zvonuri, dacă ne-am lua după toţi "inventatorii" dacă pot spune aşa care spun toate prostiile de exemplu sfârşitul lumi am trecut?
Totul este o joacă de copil!

| fluture156 explică (pentru Brâncuşi):

laughing