| Angelindeed a întrebat:

Cum stergi imagini sangeroase din minte?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din film sau realitate?laughing

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cu timpul.Dar nu se duc niciodată. Chiar dacă se mai diminuează intensitatea, rămân acolo mereu.În timp îți găseşti liniştea.

| HadesSs a răspuns:

Te uiti la filme xxx si iti creezi alte imagini mai placutelaughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să poți trece cu vederea trebuie să te concentrezi la altceva.
Ca să poți să te concentrezi la altceva trebuie să ai un motiv.
Motivul nu poate fi artificial, el trebuie să fie legat de viața ta.
Ai vreo treabă? Ai o nevoie? Fă aia, concentrează-te acolo și creierul tău nu va avea timp să se ocupe de videoul interior cu imaginile sângeroase.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu poti laughing cate as vrea eu sa sterg...
Exista doar uitare de momement.