| AlexDorinel a întrebat:

Cum sunt copiii in Italia fata de cei din Romania?

Sunt asa disperati de jocuri pe calculator?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Normal ca da, copiii sunt la fel genetic, nu conteaza natia, daca au dat de jocuri, vor vrea asta.

| Apokales a răspuns:

Aceiasi poveste.

| UnDiavol a răspuns:

Orice copiil este un copiil un suflet nu are importantă țara sau religia in mare parte mulți copii se joaca jocuri ziua de azi rar o sa vezi copii sa se joace afară cu mingea mulți in mare parte își risipesc Copilăria nu și-o trăiesc deloc tiktok și altele

Răspuns utilizator avertizat
| UnDiavol a răspuns (pentru AlexDorinel):

Cu pandemia care este la ora actuală nu cred ca copii sunt pe afară străzi mai mult ca sigur sunt in casa Și își Petrescu timpul pe calculatoare PlayStation tiktok și altele