| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum sunt vazuti in societate de catre femei barbatii frumosi si atragatori care in sinea lor se cred urati si neatragatori? In cazul femeilor, cum sunt vazute in societate de catre barbati femeile frumoase si atragatoare care in sinea lor se cred urate si neatragatoare?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Serios exista barbati frumosi care se cred urati? exista urati care se considera frumosi nu invers,acum sincer orice om poate sa se uite in oglinda si sa-si dea o nota sa vedem ce anume inseamna a fi frumos?

fata simetrica masculina lata, bratele musculoase, piept frumos nu burta, aceste lucruri le-au cautat stramoasele noastre, inaltimea sa fie inalt sa o poate proteja sa fie puternic si sa atraga sexul opus

femeile mereu sunt nemultumite de aspectul lor pentru ca ele se remarca prin aspectul fizic mai mult ca barbati, ce cred eu? ca acceptatea te duce spre implinire suflteasca, in ziua de azi multi din noi nu stim ce vrem si ne uram chiar si pe noi

| Florentina9210 a răspuns:

Aia frumosi care se considera urati, in sinea lor, sunt acei tipi care se cred macho, ei cred ca pot avea orice fata, dar, daca scot o vorba pleaca toate!

| Dragosdoar a răspuns:

Te simti in situatia asta?