| SilentRain a întrebat:

Cum te-ai descrie? Cum te vezi?

29 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Viu.

| Apokales a răspuns:

Sa vedem. Sunt amuzant, un ciudat, un extremist, misogin, singur, inteligent, dar si prost, un batran, dar si imatur, scarbos, nesimtit, un crestin prost, dar ateu Cam asa ma descrie majoritatea, trebuie sa fie ceva adevarat, nu?

| Mosotti a răspuns:

Sunt destul de ciudatel, sunt diferit in unele chestii fata de ceilalti, cam unicat pot zice.
Sunt socialist ca orientare politica.
Sunt ateu si hedonist.
Sunt foarte om cu oamenii, dar f porc cu porcii.
Sunt forumist.

Cam asa ma descriu si ma vad.

| Mosotti a răspuns (pentru Apokales):

Ai uitat sa mai zici ca esti liberal ca si suntserious, haha!

| Apokales a răspuns (pentru Mosotti):

Nu prea. As prefera conservatorismul in ciuda faptului ca ajunge biserica sa capete mai multa putere, dar sa nu fie ceva extrem. Sa nu inceapa sa interzica avortul si alte prostii. Nu cred in ideea ca trebuie sau ca suntem liberi.

| Mosotti a răspuns (pentru Apokales):

Mda, aia e, nu zic mai multe ca nu e cazul aici la subiect.

| Drimmero a răspuns:

Sunt atat de misto si de complet incat nu-mi mai trebuie jumatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Om imperfect, iubit de un Dumnezeu perfect.
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imprevizibil.cum ma vad? Mort!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geniu, nu cred, neînțeles - poate. În dezvoltare.

| NotNamed a răspuns:

Realist, neinteles.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu m-as descrie sad

Norocos.

| DonEduardo a răspuns:

Corect si visator.

| SilentRain explică (pentru DoarBogdan):

Pentru ca esti de nedescris! Prea bun pentru muritorii de rand

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

O combinație intre om si desene animat
Cate o data prea seriosa, alte ori prea copil

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

surprise Multumesc.

Dar nu, ci pentru ca nu ma pricep la asta. Mai bine se pricep celelalte persoane big grin

Iar la aia cu vazutul... doar in oglinda, dar la luna plina.

| Dismally a răspuns:

Nu cred ca stiu nici eu cu adevarat, inca mai am lucruri de descoperit despre mine. Stiu cum as vrea sa fiu dar mai am de lucrat la asta happy Tu?

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Mai ales ca e bun nu va fi placut de fete, culmea, ele vor rai desi dupa aia nu le convine ca-s rai, se cam contrazic si fetele astea.

| SilentRain explică (pentru Mosotti):

Asta e o generalizarea
Unule vor unul mai rau, alte echilibrat
Daca stai putin sa analizez majoritatea pustoaicelor sunt atrase de "băieți raii", dar nu toate
Cand vine vorba de o femeia criteriile sunt altele

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

100 % din femei vor mai rai chiar daca zice ca nu, asa-s programate genetic, sa nu ne mai amagim.
Ca in trecut astia erau buni pentru protectie si altele, si s-au adaptatat sa placa pe astia, natura a facut din pacate sa fie atrase de astia ca sa fie sigura ca alege un partener potrivit. Si cum legile atractiei nu s-au schimbat din pacate, asta e explicatia de ce un baiat bun plictiseste la o adica, nu cont varsta!

Aia e.

| SilentRain explică (pentru Mosotti):

Ok happy

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Adica faptul ca e mai rau, e semnal ca e bazat, capabil, puternic, stabil, poate oferi familiei protectie, siguranta si resurse, ca doar unu rau se batea cu intrusii in trecut, unu bun...si-o lua in gura si deci nu era bun.

De acolo vine. Ca zici tu constient acu ca...nu vrei nasoi e una, asa zic toate.
Dar daca e unu bun, o sa apara:
"ma plictiseste fata asta..., nu stiu..parca prea face ce vreau eu...".
In loc sa-i placa ca face ce vrea ea, nu ii place, nu stie de ce nu ii place, dar aia e, nu constientizeaza de unde vine. Ca nu se face educatie in scoli sa cunoastem si natura umana.

Si o sa ia pe altul mai rau, si cand ala le f in gura sau le bate, nu le place, desi multe ii plac si asa, stau batute. Ce vor ele constient se bate cap in cap cu ce vrea natura lor ancestrala din pacate.

| SilentRain explică (pentru Mosotti):

Adica eu sunt fix ca toate,e ok si asa, m-am obișnuit laughing
Da, da fix de ala vreau, asa, asa sa imi rupa gura laughing

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Daaa, pai asa.
Dupa aia cand ala e al dracu si jigodie, se plang ele ca e asa, ca fac ei ce vor, ca nu tin cont de ce vor ele, ca..inseala, ca...
Pai aia e! Normal ca inseala, arata f bine deci emite calitati evolutioniste (ca asta inseamna ca arata bine de fapt), e al dracu`, il plac multe si aia e.

Pe cand tocilaru` cuminte, respectuos si cu bani ramane solo ca na, nu atrage, mai exact nu scrie pe el "sunt barbat adevarat, pot oferi protectie si tot".
Pe fata domnului tocilar scrie "daca-mi da unu un sfert de palma, fac contact instant cu pamantul", iar fara percepe inconstient dupa regulile din trecut "nu e bun de nimic asta, deci nu ma atrage pentru ca de fapt nu trebuie sa ma cuplez cu el".

Si asta se verifica ce zic eu, de cate ori nu auzeam "maica..uite..ala, are casa, masa, destept, are bani, ce dracu fi-mea s-a dus cu pierde vara ala?".
Pai de aia s-a dus, ca ala...asa pierde vara, era barbat, nu pampalau, natura de aia are nevoie pentru o femeie.

| SilentRain explică (pentru Mosotti):

Nici voii baieti nu ati fi atrasi de o ratata, cred ca un caracter stabil si increzator in sine ne atrage si asta nu inseamna si pumni in gura, caracter violent

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Stai, sa ne intelegem, nu am zis ratat!
Am zis barbat realizat dar dur, cam footacios din cale afara cu care o fi, caracter cam prost, mai asentimental, poate violent dar nu neaparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca fiind un tip cu o gandire analitica, deschisa, logica si cu foarte mult potential

Care mai are de lucrat la el pana va ajunge intr-un punct de constanta si siguranta

| universe3 a răspuns:

Frumos,destept,inalt,din alea