| anonim_4396 a întrebat:

Cum te simti cand ai parte de proprietatea altcuiva, castig pe cai nedrepte?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, bogat laughing

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de om. Unii se bucura si dorm linistiti, altii dau si ei ceva de pomana ''sa fie bine'' alti nu au liniste si dau mai departe. E greu de redus la o singura perceptie.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Cred ca toti am avut momentul acela cand, nu iti permiti sa cumperi un bun, si cel care il are isi pune nervii pe el, evident ca nu se sparge ca este un bun scump. Apoi il iei si te simti prost ca e al altcuiva.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, in cazul asa nu m-as simti prost deloc lol.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Sau intr-o relatie cand persoana vine al tine ca s-a certat cu partenerul din cauza unor interese diferite. Tu stai linistit in relatie care iti aduce castiguri si ala incepe sa sufere de tine, atunci cum te mai simti... bagat in relatia cuiva, asa ocazie temporara.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai aici nu l-as primi lol. Daca vrea relatie cu mine renunta la celalt, daca nu se descurca. A, ca la unii le convine sa profite e altceva, asa a fost si va fi mereu.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Pai l-a abandonat pe el si a venit la tine, apoi ala incepe sa faca scandal.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ala poate face scandal lul, nu e vina ta. Daca era bun nu era abandonat, chit ca ii convine sau nu.