| blackumafia a întrebat:

Cum te stabilesti in Anglia permanent? adica in cat timp poti obtine cetatenia engleza si pe unde trebuie sa umblulaughing

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Nu stiu prea multe despre Anglia. Oricum stiu ca o sa dea drept de munca la romani...Nu stiu cum e in Anglia, dar unele tari stiu ca daca esti din alta tara trebuie sa indeplinesti mai multe conditii cum ar fi:
sa ai un domiciliu stabil
loc de munca
la copii de alte nationalitati stiu ca primeau cetatenia dupa 18 ani
si mai erau conditii