| SilentRain a întrebat:

Cum ti-ai ales nickname-ul si poza de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

M-am regasit atat in nume, cat si in poza de profil.

29 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nick-ul este ceva mai vechi de-al meu, nu mi-a fost greu sa-l pun in 'practica'.

Cat despre avatar... reprezinta echipa mea de suflet, echipa pe care o iubesc.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Intr-o zi frumoasa de tuamna mancam supa.

Za end

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Te-ai facut praf cu berea ta (sau ce o fii aia )nu mai esti coerentă Supica laughing)

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Of puia mea sad

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Ce face ma?
Nu imi spune si tu ca e tastatură de vină
laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Tastaturile ma chinuiesc, tastaturile ma rascolesc ploicica :((((((

https://www.youtube.com/watch?v=9LtKlk0X4o4

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Alcoolul asta bata-l vină

| FaraNumePls a răspuns:

Am cautat "poze" si am văzut un caine roz, dupa mi-a venit si numele laughing
Înainte eram snake nu mai stiu cum laughing si aveam o poza cu un șarpe sexy ○.○

| Endoryus a răspuns:

Poza imi place de la o melodie de pe Youtube. Cat despre nick, inventie proprie.
Tu? Mereu citesc "Silent Brain".

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Silent =nu sunt o persoana vorbareata
Rain =iubeac ploaia (apa in general )
Poza = ma reprezinta, si in realitate am vesnic o pereche de casti cu mine
Aproape am zambit "Silent Brani ", sa inteleg ca creierul tau vorbeste in craniu

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Ironic. AIci nu iti mai tace fleanca dar in realitate esti muta. BOORING

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Nu prea muta... imi maltratez doar rudele laughing)
Sunt "muta"cu cine am eu chef

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Cum sa nu. Zi ca esti plictisitoare si macar asa te-as crede.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Mmmmmm,poate sunt putin de tot nu mult

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Stiu ce inseamna la genul tau "putin". Te-ai impuscat singura in picior bipolaro. Eh. Mica, grasa, urata, bipolara, muta. Lista de calitati continua laughing

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Nu sunt mica bre! Am 1.70 m, sa stii ca nici nu vad bine cu ambii ochii si imi lipsesc vreo 2 masele
Nu sunt urata, sunt unica e alta poveste

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Pai ce gen sunt?, ca eu nu stiu laughing)

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

In ce unica? Mai tot genul tau e plin de bipolare, sensibiloase si triste. Nimic nou sub soare mai aceasta.

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Cine? eu sensibila pfffffffff-ha-ha'ha-ha-ha-ha-ha-ha, niciodata, categoric nu
Nu sunt trista doar mai putin fericita
Si chiar sunt unica, sa fie clar doar eu stiu sa fac cratofii prajiti in universul asta

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

La varsta ta doar asta stii sa "gatesti"? Si te mai crezi unica. Daca faceai macar clatite era ceva "wow" rolling on the floor

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Ai fii surprins sa vezi de ce sunt in stare, nu imi place sa fiu subestimată
Cred ca daca ma stradui foarte, foarte, foarte mult pot sa comandă si niste clătite hi-hi-hi devil

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Esti nebuna de legat, asta e clar.

| SG1995 a răspuns (pentru Endoryus):

Pe tine mereu te asociam cu dr. Gregorie House.

| SilentRain explică (pentru SG1995):

Să stii ca ai dreptate

| HadesSs a răspuns:

La vrajeala numele laughing, poza ma reprezinta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are vreo semnificație anume pentru mine.E doar un nume oarecare, îmi place ce simbolizează in sine.
Sunt asa de plictisitoare ca n-am o poza care sa ma reprezintă in vreun fel sau altul.
As fi pus iar un trandafir, dar m-am plictisit si de aia sad

| wpetterssone a răspuns:

Nickname-ul este creat prin adăugarea literei w la începutul numelui meu de familie și a literei e la finalul numelui. Numele meu este Pettersson, iar nickname-ul, wpetterssone.
Fotografia de profil este o animați în SVG a feței mele.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu mai stiu, da' a fost o idee proasta

| AlMaDi a răspuns:

Nickname-ul este o combinatie a primelor doua litere a fiecarui nume al meu, dar in alta ordine pentru a suna cat mai melodios, cat mai normal.
Poza? O stiu de mult, tare de mult, si a fost dragoste la prima vedere laughing imi place ploaia, iar fetita da dovada si trasmite o naivitate si bunatate, incat ma cucereste de fiecare data.