| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Cum ti-ai petrecut vacanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta nu ca unii colegi de-ai mei care au fost pe la Monaco. Eu am stat in casa rezolvand minunatele integrame, m-am distrat, ce mai...

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru anonim_4396):

WOW! Ce vacanta pe cinste, meriti funditahappy

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cred c-a fost una dintre cele mai frumoase vacanțe.
E adevărat, nu ne-am mai jucat 30 de copii până veneau ai noștri dimineață ca să ne trimită în case, așa cum era în copilărie, dar amintirea acelor vremuri rămâne în timp ce ne maturizăm și ne distrează alte lucruri acum.

O zi minunată!

| T0T a răspuns:

Plecat prin locuri cu ai mei, văzut filme, ieșit rar pe la fotbal cu niște prieteni sau mergând la unii din ei, jucând un joc cu niște prieteni, în rest mi-a pierit cheful de astea și am stat în casă la PC vorbind cu anumite persoane online, pe TPU, mi-am reconstruit PC-ul, cu puține probleme, acum m-am apucat de Dragon Age Inquisition, am început să fac niște exerciții zilnice pentru a stopa cât de cât sedentarismul cu care mă confrunt și băutul de bere cu spartul de semințe, m-am uitat la TV...Am mai pierdut timp pe la facultăți cu înscrieri, admiteri, nebunii...La început am ieșit cu colegi foști la restaurant, i-am împărtășit fetei pe care o plăceam ceea ce simțeam dar degeaba, în fine, am fost la o nuntă, am început curățenia. Cam astea, mai nimic interesant. Oricum mai am vreo 3 săptămâni de vacanță și mai vreau să fac niște lucruri deci nu pot vorbi la trecut de aceasta. Încă mă bucur cât pot și cât îmi permite cheful și ambientul și felul meu de a fi de această perioadă caldă.

| RainmakerX a răspuns:

Hey Dolan!

"Cum ti-ai petrecut vacanta?" :-?
Pai am fost ceva timp pe la munte *1 saptamana + 3 zile + 2 zile*
Asta separat in 3 serii.
Prima saptamana am fost pe la multe biserici de prin munti *biserici, schituri, manastiri* idk. In fine, macar peisajul a fost frumos.
Am mai fost pe la piscina...
Si in rest... TPU, photoshop, teme, mixuri, amv-uri *ce sunt alea amv-uri? tine
https://www.youtube.com/watch?v=zWjMVr-BAS8 Fac si eu asa ceva.*
Am ascultat foarte mult muzica, am jucat LOL *League of Legends cu niste prieteni si cam atat...*

Mda, toata vacanta nu m-am vazut "face to face" cu prietenii.
Unii au fost plecati pe cine stie unde *bunici idk* iar altii pur si simplu nu au raspuns la telefon.
Am mai scris cate ceva *scriu un fel de povesti* si cam atat...

Aaa da, si am vazut multe anime-uri.
Bafta!

| KamaSutra a răspuns:

Ieșit cu prietenii, omorât timpul pe TPU.

Tu?

| AirănMeidăn a răspuns:

am stat toata ziua in casa, sincer

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ce e aia vacanta?

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai mi-am petrecut destul de frumos vacanta.Am desenat, am ascultat muzica, am iesit cu prietenii, am stat pana la 4dimineata(o sa imi fie dor de asta) si..cam atat.

| VibeTrix a răspuns:

Am facut operatia, am mers la mare, la munte...nasol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am petrecut vacanta in cel mai frumos mod posibil :3
Am fost o saptamana in tabara la mare.Acolo am intalnit niste copii nebuni laughing. Faceam aproape ce vroiam.Cu mici exceptii.
Dupa ce m-am intors din tabara, am fost o luna in Spania, la niste prieteni de familie, spanioli.Impreuna cu ei, am vizitat cele mai frumoase locuri din zona.Am fost si la cinema,la gradina zoologica, la un parc de distractii.
Si acolo am intalnit o fata si un baiat.Cu care am vorbit de dimineata pana seara :3
A fost cea mai frumoasa vacanta EVER.
^.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mi-am petrecut vacanta, ea si-a petrecut timpul cu mine. A fost cea mai buna prietena si nu ne-am certat nici macar o data. In ultima vreme era cam suparata, mai ales cand auzea cuvantul 'scoala'. Nu stiu de ce nu-i placea cuvantul asta, dar eram sigur ca o sa-i treaca. Pana intr-o dimineata, cand a sunat alarma de la telefon (am avut grija sa o pun cea mai vesela pe care o puteam gasi si totusi suna mai trist ca o muzica de inmormantare). Vacanta disparuse fara sa isi ia macar ramas bun. Dar sunt sigur ca o sa se intoarca intr-o zi, pentru ca nu-i prima oara cand face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mi-am făcut o casă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2/3 la munca, 1/3 la mare cu prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fata calculatorului, mai prin oras, mai la o miscare si cam atat...

| gingergirl1 a răspuns:

Au fost 2 luni super pline si frumoase puppy dog eyes Am fost in tabara ( cea mai tare, nu ma asteptam sa-mi placa atat de mult ), am fost la mare, de vreo 3 ori la munte si etc. Si am citit mai mult de 10 carti toata vacanta asta laughing Deci, am avut ce face big grin
Acum...sincer, de abia astept sa imi reincep viata de liceu laughing

| anonima0101 a răspuns:

Eu nu am facut nimic, absolut nimic. *ma duc sa plang*

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

M-am bucurat din plin de ea

| DeathIncarnate a răspuns (pentru AndreeaAndreutza48):

Cu placere, sa cresti mare.

| YesorNo a răspuns:

Am stat acasa. Tu?

| Alexandra4500 a răspuns:

Donald, tu cum ti-ai petrecut vacanta?