| anonim_4396 a întrebat:

Cum trasmit un film "Cum se da la TV" LIVE in direct pe Facebook? Dețin un iPhone si un Laptop ASUS.

1 răspuns:
| Alphahkbg a răspuns:

Folosesti aplicatia sopcast : sopcast.com
pentru a lua ip de la ce emisiune vrei
Apoi cand e sa faci live maresti fereastra aplicatiei sopcast si gata laughing
(bagi ip canalului in aplicatie si dai pe sageata apoi o sa se deschida inca o fereastra in care o sa se emita transmitiunea care mai apoi da ca vrei o poti si inregistra direct cu ajutorul aplicatiei e un * acolo care cu el dai rec/stop)
FUNDA?