| girllll a întrebat:

Cum trimit muzica din calculator in telefon daca nu am bluetooth si nici cablu de date? vreau program de asa ceva?

3 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Exista la magazine un fel de stik in care bagi cardul de memorie si dupa scoti prin stik muzica din calculator apoi pui cardul la loc in telefon. Asa fac si eu.

| Angel_5977 a răspuns:

Nu exista nici un program, cumparati cititor de carduri nu este scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu caut da nacrying n-am gasit te sa-mi cumpar ca am ce sa-mi punhappy