| ZuzZzulina a întrebat:

Cum trimit prin bluetooth cu telefonul vodafone 555 blue? Va rog sa spuneti pe ce sa apas, ca nu stiu si in instructiuni nu scrie sad.
P. S. : Cei care aveti si stiti sa dati raspunssuri! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dinamo98 a răspuns:

Pasul 1.intra in meniu.
2. aplicatii
3.album
4.muzica mea.
5.muzica(sau unde ai tu puse melodiile)
6.mergi in dreptul melodiei pe care vrei sa o trimiti
7.dai optiuni
8.marcare(aici trebuie sa dai inca odata "click" pe melodie sa o marchezi
9.din nou optiuni
10.trimis prin bluetooth
11.cautare,,... sau daca il ai deja in lista dai "OK".

Cu placerehappy
ps. daca intri din meniu principat direct in muzica nu o sa iti mearga(nu gasesti aceste optiuni)

| ZuzZzulina explică (pentru dinamo98):

Daca ar fi fost asa cum spui tu as fi stiut cum, dar mie nu imi apare la muzica nicaieri trimitere prin bluetooth crying.

7 răspunsuri:
| ZuzZzulina explică:

Muzica

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Ce vrei sa trimiti? poze? muzica?

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Lasa-mi id tau aici si vb mai usor pe messwinking

| ZuzZzulina explică (pentru xDxDxDxDxD):

Nu`mi dau id`ul big grin. Daca sti, spune`mi aici happy

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Ti-am zis
mai amanuntit de atat nu se poate

mai incearca.nu uita intri la aplicatii si apoi album.nu intra direct din meniu la muzica pentru ca nu vei reusiwinking

| dinamo98 a răspuns:

Sall! auzi eu am vdf 555 blue si am facut intocmai cum a spus winniexD si merge