| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ați cunoscut prietena?
Eu nu am avut noroc frumos sunt dar degeabalaughing
Oportunități au fost la liceu dar nu mai sunt, regret enorm.
Sunt mai singuratic de felul meu, ciudat dar asta sunt.

7 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Cine ti-a zis ca esti frumos?

| TheDeathGrim a răspuns:

Într-o excursie, contextul în care am început să ne cunoaștem fiind destul de drăguț. Mă rătăcisem de grup în Centrul Sibiului, și cum încercam să mă uit și ici, și colo, îl recunosc pe el și pe prietenul său și mă îndrept înspre ei, explicându-le situația, iar după o perioadă, dăm și de grupul inițial, eu și cu el începând să discutăm iară și-așa ajungem să ne plimbăm amândoi în Centrul Sibiului și în modul ăsta s-au înfiripat lucrurile între noi

| Bizon95 a răspuns:

E mai bine sa fi urat DAR SIGUR PE TINE
decat frumos SI SA DUHNESTI DE LA O POSTA A NESIGURANTA SI DISPERARE!
fetele nici nu incearca sa se apropie de tine din cauza asta

| Nimeni10 a răspuns (pentru Bizon95):

Sa fie sănătoaselaughing
Oricum deja m-am împăcat cu gândul ca voi rămâne singur toată viața.

| Bizon95 a răspuns (pentru Nimeni10):

C'est la vie

| Nimeni10 a răspuns (pentru Bizon95):

Asta e nu toți suntem la fel.

| Celcestietot a răspuns:

Nu trebuie neapărat ca atunci când ești ieșit din liceu să ai o iubită, că posibilități ai o viață întreagă și este imposibil să nu se uite nimeni la tine, serios!