| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cum v-ați petrecut vara?

39 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Prin muncă, plimbări, plaje, uneori și plictiseala. Abia aștept să treacă vara.

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Iti place mai mult iarna?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Da
laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru MihaelaDart):

De ce?

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Nu e vorba de anotimp, ci anumite persoane care intra in cercul nostru efectiv mi-au cam stricat vara si abia astept sa treaca sa se retraga la casele lor.

| MihaelaDart a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Anumite persoane care intra in cercul nostru efectiv mi-au cam stricat vara si abia astept sa treaca sa se retraga la casele lor.

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Pai de ce stai in jurul lor?

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Vrei, nu vrei, trebuie, altfel nu ai de muncă.

| RAY a răspuns (pentru MihaelaDart):

Inteleg,si eu lucrez cu oameni este cel foarte enervant asta

| RAY a răspuns:

Pierzand timpul aiurea pe internet, dar tu?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Aproape la fel, dar acum sunt la mare. sad Văd eu ce fac pe aici! happy

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Poti strange gunoaiele de pe plaja faci si tu un lucru bun

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

rolling on the floor bună idee

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Tot in zona de confort mann

Răspuns utilizator avertizat
| acerr a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cum e apa? preturile?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru acerr):

Sunt valuri destul de mari cel putin azi. Preturi, depinde

| RAY a răspuns:

Misssuccubusss333 pe ce motiv am primit ignore, chiar ne-am inteles bine, ti-am spus ca a praji niste cartofi nu e un motiv de lauda, poate e doar in moment de nervozitate, te inteleg foarte bine, dar trebuie sa invingi partea aia, stiu ca e greu

| Frank51 a răspuns:

Am cam facut de toate, am fost in afara la munca, am vizitat ceva atractii turistice daca tot am fost pe acolo, am avut multe momente de relaxare, acum sunt acasa si invat pentru restante. Dupa asta nu prea mai am de facut mare lucru asa ca o sa ma bucur de o luna de vacanta, poate o sa lucrez la vreun proiect sau o sa citesc ceva carti.

| SilentRain a răspuns:

Muncind,acum incerc sa profit de concediu dar nu imi prea iese

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Nu-i mult nici ăsta sad

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Mult, puțin important e ca am liber big grin
Cum e la mare?

| Sofer a răspuns:

In concediu la mare si munca.

| aXy99 a răspuns:

Sala, plaja, acasa.

| brokxy a răspuns:

In fata la pc jucand jocuri eu nu am o viata lol

| Vikaa a răspuns:

Invatand la chimie si la biologie pentru admitere la UMFT rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

La camin o sa stai?

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Am fost acolo, camerele sunt mari, e fain

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Da gen is bai in camere, atat la baieti cat si la fete.

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Sunt si straini, am fost la arabi, evrei, sirinei

| DoarBogdan a răspuns (pentru Vikaa):

Bun venit in club!

| Vikaa a răspuns (pentru DoarBogdan):

Multam

| Ana7807820 a răspuns:

Invatand pentru corijarea la chimie, stand o lună jumate fara tehnologie in casa mea, invatand si mai mult pentru examenul de diferenta la liceul la care doresc sa ma mut acum, cand intru in clasa a 10a, si invatand inutil de mult la matematica.
Mulţumită mamei mele, consider vacanţa de vară ceva inutil. Plus că mi-am pierdut şi cei mai buni prieteni prin faptul că nu am avut voie să am telefonul mobil toată "vara", iar acum îmi este frică să reiau legătura cu ei.

| ywar a răspuns (pentru Ana7807820):

Ti-a facut bine. Ti-a dat o lectie. Inseamna ca este un parinte excelent.

| Louys a răspuns:

O perioada la mare, o perioada la antrenamente, pe calculator, mai o ieseala in oras.
Inca sunt tanar big grin