| Florincrap a întrebat:

Cum v-ati simti daca ati calatori in trecut,daca proprii vostri parinti (cand nu erati nascuti,in ipotetica calatorie in timp nu intineresti!) va intreaba cine sunteti,daca ati fi fara identitate,daca v-ati simti fara proprii vostri parinti,iar voi,copii fiind (in aceasta ipotetica calatorie in timp),sunteti luati in grija de catre proprii vostri parinti,care nestiind ca sunteti proprii lor copii, va adopta?

4 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

As propune facerea unui test ADN

| Florincrap explică (pentru Xenya):

Si daca se descopera ca e al lor, oare nu s-ar gandi ca e vreun nepot, ceva si ar suna toate rudele si ar spune ca nu e al lor?

| Xenya a răspuns (pentru Florincrap):

Daca ADN-ul mamei si al tatalui se afla si la copil este imposibil sa se mai fac alte banuieli cu privire la rude.

| CristobalMarian a răspuns:

Aș încerca sa le aduc aminte de ceva ce le plăcea în viitor, și să mă am bine cu ei, deoarece e bine să ai pe cineva alături, chiar daca ei nu știu cine ești.
Să zicem ca înca nu sunt adoptat, si părinții vor să mă adopte, dar si alta familie vrea. Este normal ca ambele familii să lupte pentru mine, dar este și bine să ma pun bine cu '' părinții '', pentru a dovedi in instanță ca eu ii vreau pe ei, și ei pe mine. Chiar dacă traiesc cu părinții care nu mă recunosc, este de o mie de ori mai bine decât cu o altă familie.