| ulcuE a întrebat:

Cum v-ați simți sa fiți obligați să luptați in război iar politicienii să vă vegheze de la căldură?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La medic se rezolva o adeverinta pe caz de boala ca nu sant apt de armata, apoi stau la caldura casei mele

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Tu ii rezolvi din spatele frontului, ca in Jocul lui Ender rolling on the floor!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai rau.

| Celcestietot a răspuns:

Fara munca nu facem nimic in viata. Mie imi convine, eu sunt politician.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă prefac că mă duc să lupt în razboi dar eu de fapt mă fofilez, așadar m-aș simți mândră că m-am fofilat și am scăpat.

| chuckmanson a răspuns:

Basically every war ever.
What can i say, Id rather not to