| SilentRain a întrebat:

Cum v-au decurs ultimii 2 ani?

8 răspunsuri:
| lorix a răspuns:

In urma cu 2 ani am cunoscut pe cineva foarte special in prezent pentru mine. In prezent ne-am si mutat impreuna de recent happy
Pentru mine au fost frumosi ultimii 2 ani iar de acum incolo din ce in ce mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ani trăiți degeaba

| lorix a răspuns:

Apropos, pentru tine cum au fost?

| Drimmero a răspuns:

2018 cel mai prost an din ultimii 10, 2019 a fost ok, chiar am avut realizari, iar 2020 la nivel global e de rahat, dar viitorul sper sa aduca si Soarele dupa furtuna.

| Jus7t a răspuns:

De rahat, ca să fiu cât mai direct.
Dar măcar am învățat multe.

| Andrei200202 a răspuns:

Am trecut printr o maturizare pot spune, am inceput să învăț mai bine la liceu și cam atât cred. Anul ăsta l am inceput prost, dar sper să fie bine de acum încolo.

| Theo94 a răspuns:

Au trecut degeaba, nu am invatat aproape nimic, majoritatea timpului am fost in tandem munca-acasa.
Tu?

| SilentRain explică (pentru Theo94):

Am un singur cuvânt pentru ai descrie :groaznic