| RubikSD a întrebat:

Cum va bucurati ca vine vacata?
Eu asa: "Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah!"

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

Nu cred, sincer, ca ma pot bucura mai tare decat tine. Asta e maximul, iar tu l-ai atins deja! big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mine vine concediul!
Pa, pa.

| positivity a răspuns:

Să treacă examenele și după mă voi bucura!
Voi spune: „Să-nceapă distracția!".

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
La mine mai este pana vine vacanta si de aceea o astept si mai mult! big grin

| zurick a răspuns:

La fel.Deabia astept vacanta!

| fuzzer a răspuns:

Ma dau cu capul de pereti si pe urma o sa ma rog lui Hitler.

| Fridăm a răspuns:

M'aş bucura, dacă ar fi pe aproape. La mine mai durează ceva până vine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La mine a venit si mai devreme vacanta.
Desigur ca ma bucur.
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Yeeeeeiii,inca 4 zile la scoala si te-am pupat! Deabia astept acele nopti de vara cu amicii,soarele, marea, muzica la maxim, nopti albe, DISTRACTIEE
Varaaa lui 2013! happy

| Adinag a răspuns:

Eu stii cum ma bucur? :o Stau ca vaca in pat si plescai mancarea laughing) Mare fericire...nu ma bucur ca vine vacanta! O sa ma plictisesc! Ce sa fac 3 luni de zile? Realizarile verii din 2012 au fost sa ma tund( coafeza mea e o mare scroafa laughing arat ca dracu.) si ma ingras 1, 8 kg numai din cipsuri si cola(acum nu mai beau cola, nu e sanatoasa). Copii de pe strada au propus o mare minunatie pentru vara asta :o sa sapam o groapa laughing)) wow, nu? Awsome!