| Jayns a întrebat:

Cum va impacati in zilele in care nu reusiti sa faceti tot ce v-ati propus?

5 răspunsuri:
| Antisistem11 a răspuns:

Ma culc si uit

| Freya1 a răspuns:

Nu ma împac.Trec peste cat pot dar frustrarea rămâne.

| SilentRain a răspuns:

Și mâine e o zi

| oglindasultanului a răspuns:

Devin altcineva

| isemilia a răspuns:

Fac ceva ce imi place, incerc sa lucrez la altceva mai simplu (poate nu e ceea ce mi-am propus, insa macar este ceva), incerc sa ma gandesc la o metoda de a termina cat mai raoid a doua zi acel lucru etc. In general mai stau si pana tarziu in noapte sa termin ce mi-am propus, daca acel lucru nu mai poate astepta / daca am altceva important de facut in zilele urmatoare si stiu ca este posibil sa nu ma incadrez in timpul acordat.