| FunKyPunKyGirl a întrebat:

Cum va numiti? Ati vrea ca numele vostru sa fie schimbat? De ce?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Nu, nu as schimba nimic pentru ca imi place numele meu Valilove strucklove struck e o prostie sa iti schimbi numele ca asa este cool, tu ai face-o?thinking

| xCatastrophe a răspuns:

My name: DELIA. Nu vreau sa fie schimbat cand eram mica, nu`mi placea dar acum ma caracterireaza si e si un nume de artista: Delia Matache deci... It`s my perfect namewinking

| FunKyPunKyGirl explică:

Ma numesc sorina si nu prea imi place numele. daca as putea poate l'as schimba.nu stiu ce i-a venit lu nanamea sa-mi puna numele asta...ma mai cheama si nicoleta cred ca e mai frumos numele asta.voi ce credeti?