| anonim_4396 a întrebat:

Cum vă petreceți timpul cu acest covid-19? Eu ma plictisesc teribil

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Proiecte, lucru, ore...

Nu te plictisesti cand ai ce face :/

| Celcestietot a răspuns:

Ești izolat? Dacă nu, îți petreci timpul ca și până acum, că doar nu ți-a infectat până și activitățile.

| Nirvanaaa a răspuns:

Rutina mea e cam la fel, muncă, învățat. Singurul lucru este ca nu mai ies duminica cum obișnuiam înainte. happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Învățat, vicii și prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam ca si inainte, dar cu masca de protectie pe figura. Inca poti iesi in afara casei! Dar oricum activitatile mele obisnuite nu depindeau de iesitul afara in mod express.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citesc cam toata ziua, asa cum faceam si inainte!