| getty a întrebat:

Cum va petreceti vara aceasta?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Voi merge cat mai des la plaja, voi merge cu prietenii in oras, imi voi vizita rudele si voi face tot ce in timpul scolii nu puteam sa facwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Eu o a fiu la lucru, dar nu-mi pierd speranta ca cel putin o ora pe zi ma voi duce la plaja.

| Leea1234 a răspuns:

Muncind! si poate am sa am un sfarsit de saptamana liber sa dau o fuga la mare!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pana in august pe acasa, la o plimbarica.In august plec in Italia pentru 3 saptamani.

| jedi_7867 a răspuns:

Initial vroiam sa vizitez Roma. Acum ma gandesc sa gasesc o tabara ceva. happy

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Anul acesta fac concediul la domiciliu ca sa ma odihnesc.Am de pus faianta si gresie in baie, la fix o sa ma odihnesc.Succes celor care pleaca din tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combin utilul cu placutulhappy...munca si distractie.

| paul_9023 a răspuns:

Pai am rupt relatia cu fosta si acum caut o piesa sa merg in grecia laughing) daca nu ma impac cu fosta (desi nu cred ) big grin tongue