| B3HappyN0Worry a întrebat:

Cum va simtiti azi?
Tristi? Fericiti?
De ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine, de aia

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când citesc așa o întrebare aici, lipsită de sens, mă simt prost.

| Frank51 a răspuns:

Fericit. Pentru ca am o situatie financiara stabila, examenele din sesiunea asta par sa fie mai decente(doar par), emotional o duc perfect, cu familia e ok, totul este in ordine(for now).

| PainTech a răspuns:

Neutru.

| gemeni6226 a răspuns:

Sincer sunt trista ca au trecut anii peste mine nu cred ca exista vreo femeie care se bucura ca imbatrineste, dar in cursul zilei mereu imi gasesc preocupari ce ma fac sa ma simt bine.Mai sunt trista ca mor oameni in jurul meu oameni la care am tinut si au tinut la mine e foarte trist sa dipara oameni din viata ta.

| Endoryus a răspuns:

La fel ca ieri. La fel ca maine. De ce? E o intrebare buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca m-as simti fericita, n-as fi acum pe TPU rolling on the floor