| MAIA18 a întrebat:

Cum va vedeti peste 5 ani?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar tu stii ca vei apuca ziua de maine?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sau la bal, sau la spital. Sau la morgă sau pe TPU pe locul 1.

| gemeni6226 a răspuns:

Peste 5 ani ma vad in pensie si foarte fericita ca am reusit sa ajung pana acolo.O sa am timp sa vad toate spectacolele de teatru si cinema 3 D pe care acum din cauza oboselii nu pot, o sa am timp de tot ceea ce vor muschii mei si o sa am timp sa fac mai des prajiturile preferate ale familiei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| cristian232323 a răspuns:

Peste 5 ani ma vad cu un loc de munca stabil cu salariu de cel putin 2500lei si cel mai probabil inca o sa ma joc la PC si probabil o sa stiu programare pana atunci
TU cum te vezi peste 5 ani?