| 199609 a întrebat:

Cum vad daca microfonul imi merge..am microfon de il tii in mana si mi se aude incet..am placa audio pentru sistem 5.1 ..am si windous sp3, microfonul se aude incet..trebuie sa-l instalez unde intru..jos in bara nu imi apare sunetul ala..imi apare alta iconita daca dau pe ia chick dreapta imi apare mixer show/hide,exit, about..intru in el dau la setari si`mi apare altceva..am incercat si in control panel dar nu stiu cum pot sa vad microfonul cand merge

1 răspuns:
| sebycfr a răspuns:

Daca ai microfon de tinut in mana cand vorbesti trebuie sa il tii foarte aproape de gura...din pacate nu sunt cele mai bune microfoane