| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad raspunsurile la intrebarile mele?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In stanga mai jos de'' logat ca legendjonhy'' dai pe ''raspunsuri primite''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiți la notificari. Apropo îmir ăspunzi si mie la întrebări. :-)

| Antoniacopiluța a răspuns:

Bună! Mai jos intr-un chenar portocaliu pe al 9-lea rand scrie "Intrebarile mele", dai click si le vezi.
Sau mai simplu, pe al 11-lea rand scrie "Raspunsuri primite" si le vezi acolo.
Baftă!

| AdeeMaria a răspuns:

Se poate vedea in trei feluri.
In partea stanga scrie Notificari.[aici o sa iti zica ca... ti-a raspuns la intrebare]
Iar mai jos, tot in stanga[scris cu portocaliu] o sa gasesti : Intrebarile mele[dai click]si o sa iti zica cate raspunsuri ai(1);(2) etc.
Sau poti da raspunsuri primite happy
Acolo iti arata intrebarea care ai pus-o si raspunsurile :*
funda? puppy dog eyes

| Oooooooooooosnap a răspuns:

Puteti va rog sa mi raspundeti la intrebarea mea vaaaaaa rooooog day funda