| Goddessss a întrebat:

Cum vedeți lumea in câțiva ani?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La fel de ciudata cum e acum, Romania zici ca e vechiul detroit plin de traficanti de droguri si recidivisti, OCP e parlamentul din Bucuresti - lipseste robocop sa faca ordine in tara noastra

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai mult metal.

| LoveSleep a răspuns:

Mai bună.
Din fericire copiii sunt din ce in ce mai destepti si speranta de viata e tot mai mica, ceea ce inseamna ca in cativa zeci de ani vom scapa de mare parte din votantii PSD.
Adică ăștia religiosi exagerat, cu prejudecati, cu ura, cu credinta ca stiu ce vorbesc, cu dorinta exagerata de a imparti in stanga si in dreapta din lectiile lor de viata.

| Goete a răspuns:

Frumoasa, la fel ca acum.
Asa cum vezi Tu lucrurile, asa sunt pentru Tine

| zilog a răspuns:

Nu o să mai existe pentru ca cel de al treilea razboi mondial pe care il traim va strica tot
si oamenii putii care o sa ramâna o sa o ia din nou de la arcul cu săgeți alergând prin deșert că padurile le tot taie ăstia toată ziua

| CleanHeart a răspuns:

Robotizata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel de **** ca acum!

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Mult mi-aş dori s-o văd spre bine, însă fiind realist lucrurile evoluează spre bine cu viteza melcului turbat, e nevoie de solidaritate, agricultură asociativă, proiecte necesare pentru a putea recicla gunoiul 100 %, amenajări rutiere şi feroviare, poate şi subterane, îndrăzneţe prietenoase cu mediul şi cu oamenii, iar lista poate continua!

| Kajun a răspuns:

Romania e cu 50 de ani în urmă. Noi românii ca să înaintăm în bine trebuie să ne schimbam întâi gândirea. Nu mai zic de cei care conduc țara...

De restul țărilor nu știu, dar o să fie mult mai bine ca în România.

| Denyx16 a răspuns:

Terminată.