| florin_7920 a întrebat:

Cum vedeti românia peste 5 ani?

Răspuns Câştigător
| simona_6231 a răspuns:

In 5 ani nu cred ca o sa se schimbe asa mult, dar daca ar fi asa as vrea sa avem mai multe oportunitati in tara...insa nu vreau sa ma vad in romania peste 5 anibig grin

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Romania este o tara imprevizibila, deci nu poti sa stii nimic sigurlaughing

| Hombre a răspuns:

In ceata densa Florine dar mai speram, ca stii doar, speranta moare ultima.

| Roby67 a răspuns:

Cu oameni si mai bogati, si cu oameni si mai saraci...

| LuS[z] a răspuns:

Ingropata in datorii cu milioane de someri uitata de celelalte tari dar asta o previziune sumbra care sper ca nu o sa se intample

| cîrne a răspuns:

Fara base

| Cretzule a răspuns:

O vad mai mare decat acum.

| baietzelu a răspuns:

Din ce in ce mai jalnica, penibila, plina cu fel de fel de oameni care sa strice imaginea tarii.

| sergent91 a răspuns:

Romania va fi ca si acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... daca va mai fi pe hartă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la distanta, sper.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tara daramata plina cu hoti, rromi si oameni necivilizati.

| marcel_7316 a răspuns:

Neschimbata-asa cum este de o mie de ani! Din nefericire!