| anonim_4396 a întrebat:

Cum vedeti Romania/Terra peste 50 de ani?

Răspuns Câştigător
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Ce "think in the box" ai... Adica corpurile astea ceresti sunt bine-mersi aici de miliarde de ani si crezi ca mai conteaza 50? In schimb viata oamenilor eu nu cred ca va fi prea ok. In curand totul va pica cred eu, adica vom ramane fara petrol si vor fi vreo 10 ani de criza, razboaie si experimente pentru un nou combustibil sau pana sa ajungem acolo ne vom sinucide cu bombe nucleare ca niste tampiti...

18 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns (pentru BaiatDeGaşcă):

Pana la urma are si omul o contributie la schimbarea reliefului...dar ai dreptate, nu am formulat bine intrebarea, greseala mea laughing
Populatie e in continuua crestere, resursele vor disparea cu timpul... cu alte cuvinte nu pare deloc "roz"

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru Krixxus):

Asa-i!happy

| Krixxus a răspuns (pentru BaiatDeGaşcă):

Partea rea e ca noi o sa fim cei care o sa traim acele timpuri sad

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru Krixxus):

Mda ce sa ii faci, Funda?laughing

| Krixxus a răspuns (pentru BaiatDeGaşcă):

O vrei chiar asa de mult? laughing

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru Krixxus):

Da rolling on the floor

| Park1Suin a răspuns:

Pai Romania a ales demult calea dreptatii si a reformelor asa ca o vad prosperand si evolutionand tot mai mult,(nu ca Moldova mea prapadita.sad )
Tinand cont ca pe Terra se acutizeaza problema poluarii, dar si ca situatia geo-politica e tot mai tensionata...laughing

| Krixxus a răspuns (pentru Park1Suin):

laughing) Calea dreptatii... sigur laughing
Eu nu vad lucrurile deloc asa

| Krixxus a răspuns (pentru BaiatDeGaşcă):

Astept o bere de la tine laughing)

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru Krixxus):

laughing

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru Krixxus):

K manhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Uite inca un spalat pe creier de televiziunile de stiri...
Multi mai sunteti...

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai vezi-ti de treaba!

| Krixxus a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, atunci spune parerea ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai urata ca acum.

| pufulescu a răspuns (pentru Park1Suin):

laughing Romania a ales calea dreptatii! Ce gluma! Vino prin Romania sa vezi ce saracie este in orasele mici si la sate... Romania a ales calea dreptatii si romanii au ales calea emigrarii, poate asa da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer să nu știu.

| Happyjump a răspuns:

Oamenii la fel de prosti ca Tonciu, generații distruse, si o groaza de alte chestii cool si nasoale.