| Ramo024 a întrebat:

Cum vi s-ar parea aceasta perioada daca nu ati avea internet?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS4 e inlocuitorul ideal, fara electronica asta e rau

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La fel. Mai sunt si carti. Acum 30 de ani nu aveam internet.

| danbnz a răspuns:

Perfectâ.

| Drimmero a răspuns:

Horror

| Sofer a răspuns:

Foarte plictisitoare.

| NLS a răspuns:

As cumpara carti pe hartie igienica.
Glumesc, nu am atata.
Mai degraba cu placi video.

| Apokales a răspuns:

Foarte productiva, dar plictisitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fff faina. De exemplu ieri m-am dus sa-mi ajut bunica la plantat cartofi ( cu declarație, 13 ani)

| Robertandrei4858 a răspuns:

Mai plictisitoare decat este deja.

| L1m80 a răspuns:

Ma crezi ca abia acum nu mai am pofta de internet?
Cred ca ar fi mai bine.

| AlexandraR21 a răspuns:

Probabil ca pare mai greu fără internet, dar e normaL. Pentru ca noi oamenii suntem obişnuiţi să fim înconjuraţi de tehnologie şi de internet. Ar trebui sa ne asaptăm repede şi la ceva nou. Să citim ceva.o carte. ceva interesant. În loc să luăm această perioadă ca pe ceva rău.să ne gândim că acum este destul timp pentru multe. Pentru ca poate înainte eram mai ocupaţi şi tot ne spuneam că nu avem timp, DAR acum poţi face multe. La un moment dat ţi se ia de internet. vrei să iti îţi schimbi stilul de viaţă. Acum e momentul zic eu.

Sper că ți-a plăcut ceea ce am scris și că te ajută

| Denis2k20 a răspuns:

O plictiseala mai mare decat o am eu...

| Denis2k20 a răspuns:

Super groaznic