| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare Microsoft Edge în comparație cu Google Chrome? Poate deveni rival serios pentru Chrome?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Daca ar fi sa aleg intre cele doua as alege Chrome. Edge este ok, este mult mai bun decat Internet Explorer, dar nu cred ca este o competitie serioasa pentru Chrome. Eu folosesc Firefox, ma impac cel mai bine cu el.

| Dismally a răspuns:

Nu e vorba ca ar avea ceva mai slab, sunt asemanatoare ca performante dar Edge nu a prins la public...

| oglindasultanului a răspuns:

Era mai bun comodo decat alea.