| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare munca de acasă?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am inceput o perioada sa lucrez si eu de acasa, e oribila, nu o suport, abia astept sa treaca perioada asta, au fost focare pe la mine si o perioada stam acasa. nu-mi place sa comunic cu un monitor, nu e de mine, sunt o persoana mai dinamica de fel.

| goguPatent a răspuns:

Foarte misto
program cum vreau eu, mananc in liniste, ma joc cu pisica, ma intind la pranz, iau masa cu sotia etc etc

| DonEduardo a răspuns:

Vine si cu bune, si cu rele.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu stiu cum este la alți dar eu muncesc la construcții demolări la negru pentru 2 săptămâni nu este deloc grea munca dau cu barosul in pereți dărâm tot ce prind in cale mai ales când pun căștile cu muzica in urechi sa vezi cu face pereți aia zici ca sunt din carton )))) am intrat pe pile cei drept acolo am un var care lucrează de ani grei construcții acolo au zis ca au nevoie de oamenii și mam oferit și eu pentru 2 săptămâni apoi merg in afară am sa lucrez in gastronomie

| Drimmero a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Asta e noua si buna, sa intri pe pile la demolari ))))

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă intru prin cunoscuți este prin pile nu am scris nimic nu Am dat nici macar o semnătura nu era nevoie asta inseamna ca este prin pile mi-au zis ca au nevoie și eu mam oferit bine scopul meu este să-mi fac singur bani mei de drum sa pot ajunge in afară la muncă

| TatianaIstrate a răspuns:

Îmi place super mult. În primul rând îmi oferă flexibilitatea de a-mi gestiona programul în funcție de nevoile mele personale, contribuind semnificativ la echilibrul între viața profesională și cea personală. Am o comunicare bună (zic eu) cu colegii prin intermediul tehnologiei și-n plus, scap de timpul petrecut în trafic. Din păcate am citit recent niște cifre aici conform cărora angajatorii nu prea mai sunt dispuși să ofere așa multe joburi remote -- https://www.wearehr.ro/joburi-remote-oferta-pentru-candidati/

| GusticelMititel a răspuns:

Mancare la discretie, cafeluta, paturica pufoasa, pijamale, liniste si toaleta proprie pe care nu o imparti cu enspe mii de oameni.