| MixMix a întrebat:

Cum vi se pare reteaua de socializare instagram? eu am si este super! vreau mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Stoica_1998 a răspuns:

Mie mi se pare foarte frumoasa. Lumea se uita la fotografiile tale si daca i place ce publici te ''urmareste'' si iti da like.Pentru mine e un fel de facebook doar ca nu poti sa vorbasti pe chat.

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Instagram e pentru cei care creaza continut. Daca macar jumatate din ce postezi pe instagram nu sunt poze facute de tine atunci n-ai ce cauta acolo. Share-ul interminabil de poze cu mesaje de la unul la mii de useri sau mai bine zis copy-paste-ul de continut e aiurea.

| Vvistula a răspuns:

E o porcarie, lumea sta pe insta in loc sa respire si in special copiii de aia ajung sa vada rochiile in doua culori si sa se injure la scoala, sa nu il urmaresti pe bromanianow