| ioanamaria56 a întrebat:

Cum vi se pare viata? Grea sau usoara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata mi se pare usoara. ca stau pe banii parintilor cu toate ca am 13 ani ma gandesc intens la viitorul meu.happy Imi pun intrebari cum ma voi descurca, ma gandesc ce meserie de viitor sa-mi aleg. Acum este foarte usoara. deoarece ma trezesc mananc ies pana afara vin in ksa stau la pc si la TV ies afara vin in ksa mananc ies afara ma intorc TV dupa somnlaughing dar o sa incepem scoala.happy nu o sa fie mare greutate, adica nu se compara cu muncile zi de zi ale parintilor:d deci raspunsul la intrebare : acum usoara, peste cativa ani grea:dbatting eyelashes:* bafta

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Curvă cu două fețe!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Ambele ...depinde de momente!

| dreamgirl16 a răspuns:

Grea.dar asa cum e, e viata mea!smug

| diaηα a răspuns:

La tăţi ni` greu : )

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu conteaza daca este grea sau usoara, este cel mai frumos dar oferit de catre dumnezeu, viata si familia.O zi frumoasa sa ai