| radu189 a întrebat:

Cum vorbesti cu o fata cand o vezi singura

4 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

,,Te scot la un sifon?,, laughing

| bogdanfree14 a răspuns:

Comporta-te normal( cum te comporti cu toti prietenii tai ), daca o placi ii poti da si o floare. poti intra in vorba cu ea la incept facandu-i un compliment ( despre: haine, ochi, par, buze etc). SAU : te poti aseza pur si simplu, langa ea si sa ii ceri parerea despre ceva, iar dupa aia poti conduce discutia unde vrei tu. Sper ca te-am ajutat.

| radu189 explică:

Nu stiu cum sa intru in vorba cu ea

| radu189 explică (pentru radu189):

Daca nu stiu ce sa ii zic ce ii zic sau daca ii numa ea pe strada nu stiu cum sa vorbesc cu ea